Panele fotowoltaiczne Zabrze – postaw na ekspertów w dziedzinie fotowoltaiki

PGOZE to firma będąca ekspertem w branży projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych inwestycji, fotowoltaika zostanie dobrana do potrzeb Państwa domu lub firmy, a zastosowane dodatkowe akcesoria i moduły pozwolą na bieżąco śledzić poziom wytwarzanej oraz zużywanej energii.

Oszczędza Twoje pieniądze

Pozytywnie wpływa na środowisko

Uniezależnia Cię od dostawcy energii elektrycznej

Nieszablonowe rozwiązania

Od 19% do 32% taniej za twoją instalację

Ulga podatkowa - sprawdź

Fotowoltaika zyskuje coraz większe uznanie, a udział energii elektrycznej pozyskiwanej w ten sposób rośnie z każdym rokiem. Panele fotowoltaiczne nie stanowią żadnej tajemnicy przed ekspertami z firmy PG OZE. To doświadczone przedsiębiorstwo, które zajmuje się kompleksowym doradztwem, projektowaniem, montażem oraz sprzedażą instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz firm. Instalacje fotowoltaiczne zaprojektowane i zrealizowane przez fachowców z PG OZE gwarantują pozyskiwanie czystej energii i redukcję rachunków za energię elektryczną do 0 zł.

Obsługujemy klientów z dzielnic : Biskupice, Osiedle Borsiga, Centrum Południe, Centrum Północ, Dorota, Grzybowice, Helenka, Osiedle Janek, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Małe Zabrze, Osiedle Mikołaja Kopernika, Mikulczyce, Osiedle Młodego Górnika, Pawłów, Rokitnica, Stare Zabrze, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Zaborze, Zaborze Południe, Zaborze Północ.

Pracujemy w miastach : Bytom, Chorzów, Chrzanów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze.

Fotowoltaika - dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Instalacje fotowoltaicznej, to korzyść dla środowiska

Energia pozyskiwana ze słońca jest całkowicie darmowa i ekologiczna. W ten sposób zupełnie ograniczamy pobór prądu z sieci, gdzie energia wytwarzana jest głównie poprzez spalanie paliw stałych. Instalacje fotowoltaiczne pozwalają na redukcję szkodliwego CO2.

Oddaj, a potem odbierz nadmiar energii

Właściwie zaprojektowane panele fotowoltaiczne nie tylko zaspokoją zapotrzebowanie na prąd w naszym domu lub firmie, ale w dłuższej perspektywie czasu wytworzą również nadwyżkę, którą oddamy do sieci energetycznej i będziemy mogli odebrać w momencie, gdy fotowoltaika chwilowo nie pokryje bieżącego zapotrzebowania (np. nocą).

Monitoring produkcji energii przez panele fotowoltaiczne

PG OZE oferuje możliwość instalacji modułu dzięki któremu w każdym momencie będziemy mogli podglądać zużycie i produkcję energii za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

Fotowoltaika i nie płacisz rachunków za prąd

Fotowoltaika pokryje w całości wydatki związane z zakupem energii elektrycznej w domu lub firmie. Instalacje fotowoltaiczne odpowiednio zaprojektowana zredukują rachunki do 0 zł.

Instalacje fotowoltaiczne to niezależność

Panele fotowoltaiczne to uniezależnienie się od awarii i przerw w dostawie „prądu z gniazdka”. Dzięki temu Twoja firma nie będzie generowała nieprzewidywanych strat.

Rok założenia

+

Stworzonych projektów

+

Zadowolonych klientów

Oszczędność dla klientów w MLN

Masz pytania? Zadzwoń!
728 947 862
ul. Wolności 345 41-800 Zabrze